Rüyada zihinsel engelli

Rüyada zihinsel engelli hasta ve üzgün olacağına, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, zor günler geçirileceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, özel hayatında mutluluğu yakalamasına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zihinsel engelli gördüyseniz:

  • Cazip teklif veya davetler alabilirsiniz.

Rüyada zihinsel engelli rakiplerin teker teker alt edileceğine, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada zihinsel engelli olmak kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, işlerin sarpa saracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine işarettir.

Rüyada zihinsel engelli biriyle konuşmak cesaret ve özgüven sahibi olacağına, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada zihinsel engelli birilerini görmek aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine, refaha erileceğine yorulur.

Rüyada zihinsel engelli birini dövmek iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına, canının ve malının garantide olacağına delalettir.

Rüyada zihinsel özürlü insan görmek parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada zihinsel engelli görmek diyanet maddi ve manevi olarak çok zarar edeceğine, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına rivayet eder.

Rüyada zihinsel engelli birinin konuştuğunu görmek aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments