Rüyada biri bana silah çekti

Rüyada biri bana silah çekti de rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, parasının pul, malının da hiç olacağına, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, bu kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına yorulur.

Rüyada biri bana silah çekti gördüyseniz:

  • Size yardım etmesi veya yol göstermesi gereken kişilerin ilgisizliğine tahammül göstermekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada biri bana silah çekti geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına rivayet eder.

Rüyada biri bana silah sıkması böylece hayırlı bir yola girileceğine, bolluk ve bereket içinde geçeceğine rivayet eder.

Rüyada biri bana silah sıktı büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada biri bana kızıyordu eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına tabir olunur.

Rüyada bana silah sıkmak sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada bana silah çekilmesi deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına delalet eder.

Rüyada biri bana elma verdi gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada biri bana tesbih verdi çevresindeki kişileri de araya sokarak destek olacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments