Rüyada bana silah sıkmak

Rüyada bana silah sıkmak sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, zorluğa ve darlığa düşeceğine, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bana silah sıkmak gördüyseniz:

  • Gereksiz harcamalar söz konusu olabilir.

Rüyada bana silah sıkmak sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, çalıştığına değeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına yorulur.

Rüyada bana silah çekilmesi borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine, bazı sırların açığa çıkacağına işarettir.

Rüyada babamın bana silah sıkması toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, bunu şeref sayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşim bana silah çekti birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine, bundan sonra yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına delalettir.

Rüyada biri bana silah çekti her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada birinin bana silah çektiğini görmek sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, yaptığı işlerin kendisine başarı ve bol kazanç getireceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşın bana silah sıkması istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede allah’ın izni ile son bulacağına yorulur.

Rüyada bana silah çektiğini görmek önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine, mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments