Rüyada bana silah çekilmesi

Rüyada bana silah çekilmesi maddi zararın büyük olacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, işlerinin yoluna gireceğine, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına inanılır.

Rüyada bana silah çekilmesi gördüyseniz:

  • Kendinizi düşünüyorsanız, olayları büyütmemelisiniz.

Rüyada bana silah çekilmesi istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bana silah sıkmak yarınlarının dünlerini aratmayacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına tabir olunur.

Rüyada babamın bana silah sıkması yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine işaret etmektedir.

Rüyada biri bana silah çekti kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşim bana silah çekti hal, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, doğru seçimler yapacak olan rüya sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına yorulur.

Rüyada birinin bana silah çektiğini görmek büyük sıkıntılar çekileceğine, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin bana silah doğrultması kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine, düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada biri bana silah sıkması sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments