Rüyada bir yerin sular altında kaldığını görmek

Rüyada bir yerin sular altında kaldığını görmek sevdiği bir kişinin, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine, hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, hanesine bolluk geleceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına inanılır.

Rüyada bir yerin sular altında kaldığını gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizle bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

Rüyada bir yerin sular altında kaldığını görmek borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına, dertlerin dermanının bulunacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada her yerin sular altında kaldığını görmek aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine, mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada sular altında kaldığını görmek zor ve sorunlu bir döneme gireceğine, bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada bir evin sular altında kaldığını görmek etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine işarettir.

Rüyada her yeri sular altında kaldığını görmek parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine işarettir.

Rüyada bir şehrin sular altında kaldığını görmek işlerin iyiye gideceğine, yeni mallara kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada caminin sular altında kaldığını görmek neşesinin yerine geleceğine, maddi açıdan zarar verecek ve sonrasında insanlar arasındaki saygınlığı zedeleyecek bir sorun yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir yerin sular altında kalması sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, zaferler kazanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments