Rüyada bir şehrin sular altında kaldığını görmek

Rüyada bir şehrin sular altında kaldığını görmek rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, sorunların, sıkıntıların, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına ve çok büyük üzüntüler yaşadıktan çok sıkıntılar çektikten sonra işlerinde yavaş yavaş iyileşme yaşanacağına ve para kazanmaya devam edeceğine, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, bir daha olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, ön plana çıkacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada bir şehrin sular altında kaldığını gördüyseniz:

  • Başlamak istediğiniz bir proje için kendinize yer açabilirsiniz.

Rüyada bir şehrin sular altında kaldığını görmek günlerini hastanede geçireceğine, nazara geleceğine, kısmetlerinden olacağına, yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine alamet eder.

Rüyada şehrin sular altında kaldığını görmek çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sular altında kaldığını görmek işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine delalettir.

Rüyada her yeri sular altında kaldığını görmek bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına delalettir.

Rüyada bir yerin sular altında kaldığını görmek aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, birlikte bazı işler yapılacağına delalettir.

Rüyada her yerin sular altında kaldığını görmek stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına,verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir evin sular altında kaldığını görmek işindeki verimin artacağına böylece maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine, arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine tabir olunur.

Rüyada caminin sular altında kaldığını görmek sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments