Rüyada caminin sular altında kaldığını görmek

Rüyada caminin sular altında kaldığını görmek büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının da artacağına, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, evlerin ayrılacağına, başarısız ve mutsuz olacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada caminin sular altında kaldığını gördüyseniz:

  • Verdiğiniz kararlardan vazgeçmek ya da planlarınıza bağlı kalmamak çok fazla tarzınız olmasa da, son zamanlarda aldığınız kararları veya yaptığınız düzenleme ya da planları gözden geçirebilirsiniz.

Rüyada caminin sular altında kaldığını görmek huzursuzluklar ile boğuşacağına ve çok zor ve ruhsal olarak çok kötü bir dönem geçireceğine, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine alamet eder.

Rüyada sular altında kaldığını görmek kazancının artacağına, vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine delalet eder.

Rüyada her yerin sular altında kaldığını görmek canının sağ olacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada her yeri sular altında kaldığını görmek yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine alamet eder.

Rüyada bir evin sular altında kaldığını görmek sıkıntılarının allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada bir şehrin sular altında kaldığını görmek yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada bir yerin sular altında kaldığını görmek kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine tabir olunur.

Rüyada ülkenin sular altında kaldığını görmek kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, zor günler geçireceğine, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments