Rüyada her yeri sular altında kaldığını görmek

Rüyada her yeri sular altında kaldığını görmek aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, daha sonra ise işleri büyüterek kendi işinin patronu olacak rüya sahibinin mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, sevilen bir kişi ile yaşanan bir tatsızlığı düzeltmek için geç kalındığına, ne kadar çok istenirse istensin hayallerin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, işlerinin aksayacağına, mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada her yeri sular altında kaldığını gördüyseniz:

  • Kafanızda sadece bazı hedefleriniz var.

Rüyada her yeri sular altında kaldığını görmek ticari anlamda yön değiştireceğine, üzerindeki kötü imajı sileceğine delalet eder.

Rüyada sular altında kaldığını görmek evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, sonucunda da istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine işarettir.

Rüyada bir yerin sular altında kaldığını görmek çok büyük zararlar edeceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına tabir olunur.

Rüyada her yerin sular altında kaldığını görmek prestij kazanılacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada bir şehrin sular altında kaldığını görmek eline geçen parayı neredeyse boş yere harcayacağına, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına yorulur.

Rüyada caminin sular altında kaldığını görmek rüya sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, bir sebeple yakın bir zaman içinde bir rahatsızlığa yakalanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir evin sular altında kaldığını görmek sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada ülkenin sular altında kaldığını görmek çok mutlu olacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments