Rüyada bir kadının bana dua etmesi

Rüyada bir kadının bana dua etmesi bununla kalmayıp, parasının her geçen gün artacağına, üzerinde devamlı bir sıkıntının hasıl olacağına, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayallerinin suya düşeceğine, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, bazı başka desteklere kavuşacağına, düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine delalettir.

Rüyada bir kadının bana dua etmesi gördüyseniz:

  • Masrafları azaltmanın yaratıcı yollarını bulmalısınız.

Rüyada bir kadının bana kızması dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine işaret eder.

Rüyada kadının bana sarılması uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, kasasının da gittikçe ağırlaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kadının bana seslenmesi gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına işarettir.

Rüyada bir kadının bana dua etmesi yüzlerinin gülmesini sağlayacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada bir kadının bana bakması her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, işinde uzmanlaşacağına, bu sayede makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada yaşlı kadının bana sarılması iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine inanılır.

Rüyada bir kadının bana taş atması rüyayı gören kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine, uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına inanılır.

Rüyada bir kadının bana ekmek vermesi değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.