Rüyada bir kadının bana seslenmesi

Rüyada bir kadının bana seslenmesi sıkıntıların allah’ın izni ile son bulacağına ve iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, hiçbir sorun yaşamayacağına, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına delalettir.

Rüyada bir kadının bana seslenmesi gördüyseniz:

  • Biraz umursamaz olmaya gayret ederseniz dengenizi daha iyi koruyabilirsiniz.

Rüyada bir kadının bana bakması her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir kadının bana dua etmesi kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kadının bana kızması birikim yapılacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kadının bana sarılması evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir kadının bana seslenmesi yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine alamet eder.

Rüyada yaşlı kadının bana sarılması çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada bir kadının bana taş atması problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına işarettir.

Rüyada yaşlı kadının bana dua etmesi arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.