Rüyada bir kadının bana kızması

Rüyada bir kadının bana kızması hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, kimseyle konuşmaz olacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, ticaret adamı (kadını) olacağına, sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada bir kadının bana kızması gördüyseniz:

  • Farkındalığınızı arttıracak aktiviteler aynı zamanda yaşam tarınızı da zenginleştirebilir.

Rüyada kadının bana sarılması çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada bir kadının bana kızması çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, eşlerin birbirlerinden çok soğuyacaklarına ve bu durumu ortadan kaldırmak için araya giren bazı kişilerin işlerin daha da içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olacağına inanılır.

Rüyada bir kadının bana seslenmesi baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, başka kimselere de yardım edeceğine yorulur.

Rüyada bir kadının bana bakması yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, üstünlük elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir kadının bana dua etmesi emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine işarettir.

Rüyada yaşlı kadının bana sarılması çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına rivayet eder.

Rüyada bir kadının bana taş atması kendisine yeni uğraşlar bulacağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine yorulur.

Rüyada bir kadının bana para vermesi anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.