Rüyada bir kadının bana bakması

Rüyada bir kadının bana bakması maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, hiçbir şey yapmak istemez olacağına, şansının döneceğine, kısmetlerinin açılacağına, arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına, verdiği kararları, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine, yönetici makamına oturacağına, atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına, allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada bir kadının bana bakması gördüyseniz:

  • Çalışkanlığınızdan başarı kazanacaksınız.

Rüyada bir kadının bana seslenmesi kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, işlerin yavaşlayacağına inanılır.

Rüyada bir kadının bana dua etmesi sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine alamet eder.

Rüyada bir kadının bana bakması hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir kadının bana kızması mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kadının bana sarılması iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına işaret eder.

Rüyada yaşlı kadının bana sarılması büyük borçlar alınacağına, öğrencilerin ders dışında zararlı alışkanlıklar edineceğine yorulur.

Rüyada bir kadının bana taş atması zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada bir kadının bana ekmek vermesi kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına, hayatının güllük gülistanlık olacağına ve kişinin yüzünün artık güleceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments