Rüyada yasin dağıtmak

Rüyada yasin dağıtmak var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına bu yüzden hane içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçirileceğine, yaşadığı zor günlerin biteceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yasin dağıtmak gördüyseniz:

  • Size söylenenleri, sunulanları veya teklif edilenleri dikkatle dinlemelisiniz.

Rüyada yasin daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada yasin almak ticaretinin de her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine, kazançlı bir adım atılacağına işarettir.

Rüyada yasin duymak can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada yasin dağıtmak sağlığının yerinde kalacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına alamet etmektedir.

Rüyada yasin okunması zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, elinde avucunda olanı yitireceğine alamet eder.

Rüyada yasin yazmak hayat içinde çok rahat edeceğine, dilediği gibi yaşayacağına, hakkını yedirtmeyeceğine yorulur.

Rüyada yasin okumak uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, maddi olarak çok rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yaşın büyümesi yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments