Rüyada yasin

Rüyada yasin dini duygularının ve inancının güçleneceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, işlerin yoluna gireceğine ve tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada yasin gördüyseniz:

  • Uzun süredir kendi halinde devam eden bir konu gereken hassasiyetle ele alınabilir.

Rüyada yasin kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, bu sayede iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yasin almak kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yasin görmek ağız tadından ve neşesinden de olacağına, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada yasin yazmak ilk zamanlarda parasal sıkıntılar yaşanacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yasin dağıtmak kurulu düzeninin devam edeceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, mutluluk dolu günler yaşanacağına yorulur.

Rüyada yasin suresi zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada yasin oku demek çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına işaret eder.

Rüyada yasin kitabı kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin hızlanacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments