Rüyada yasin duymak

Rüyada yasin duymak sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine ve bu yüzden kendi kendisine çok büyük bir kızgınlık besleyeceğine ve sürekli kötü düşüncelere kapılacağına, çalışmaları kötüleyeceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, kişinin hak etmediği durumlara düşeceğine, parasal olarak bir kriz yaşanacağına, gelirinin daimi olacağına inanılır.

Rüyada yasin duymak gördüyseniz:

  • Ani hareketlerden kaçınmalısınız.

Rüyada yasin alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yasin suresi imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına yorulur.

Rüyada yasin kitabı zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada yasin dağıtmak aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına, kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada yasin almak ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada yasin yazmak dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine, yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yasin okunması uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, kısmetinin ve şansının kapanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yasin oku demek bulunan mevkinin kaybedileceğine, boş yere korku duyulacağına, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments