Rüyada uykuda bağırmak

Rüyada uykuda bağırmak rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, umutlarının biteceğine, uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, yıkılacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada uykuda bağırmak gördüyseniz:

  • Evde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Rüyada uykuda titremek hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada uykuda horlamak eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada uykuda bağırmak eline çok güzel fırsatların geçeceğine, onlara hocalık edeceğine inanılır.

Rüyada uykuda ölmek deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine ve oturduğu makamın da sarsılmayacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine işarettir.

Rüyada uykuda kuran okumak yanlış işlere girileceğine, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine delalet eder.

Rüyada kendini uykuda görmek aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine yorulmaktadır.

Rüyada uykuda deprem olduğunu görmek tövbelerinin allah katında karşılık göreceğine, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına tabir olunur.

Rüyada uykuda öpülmek sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.