Rüyada oğlunun ceket giydiğini görmek

Rüyada oğlunun ceket giydiğini görmek büyük atılımlarda bulunacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, parasının ve malının eksilmeyeceğine, umutların biteceğine, yüküne ortak olacağına, işlerinin günden güne açılacağına, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada oğlunun ceket giydiğini gördüyseniz:

  • Hayatınızı dengelemek için çaba harcamanız gerekiyor.

Rüyada oğlunun ceket giydiğini görmek musibetlerle karşılaşmayacağına, büyük bir şöhrete sahip olunacağına yorulur.

Rüyada arkadaşının ceket giydiğini görmek sahip olunan gücün kaybedileceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine delalettir.

Rüyada yeşil ceket giydiğini görmek onun zamanını çalacağına, dinin emirlerini hiçe sayacağına inanılır.

Rüyada kırmızı ceket giydiğini görmek sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, helal kazanç elde edileceğine, bol nimete kavuşulacağına işarettir.

Rüyada eşinin deri ceket giydiğini görmek büyük atılımlarda bulunacağına,  çok büyük kazançlar elde edeceğine, eline geçen fırsatların yakın bir zaman içinde büyük sıkıntı yaratacak şekilde geri tepeceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının beyaz ceket giydiğini görmek iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine yorulur.

Rüyada siyah deri ceket giydiğini görmek söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, şüpheli bir olay yaşanacağına, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine delalettir.

Rüyada birinin mavi ceket giydiğini görmek olumsuzluklarla dolu bir dönem içinde olacağına, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

One thought on “Rüyada oğlunun ceket giydiğini görmek

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.