Rüyada yeşil ceket giydiğini görmek

Rüyada yeşil ceket giydiğini görmek var olan hastalıklarının şifa bulacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, kazançlı bir döneme girileceğine, kazançlı bir işin başına geçirileceğine, kazancının düşeceğine, geçiminin zor hale geleceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına delalet eder.

Rüyada yeşil ceket giydiğini gördüyseniz:

  • Tartışmalara girmekten kaçınmalısınız.

Rüyada yeşil ceket giydiğini görmek iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, mallarını ve makamını garantileyeceğine işaret eder.

Rüyada başkasının yeşil ceket giydiğini görmek artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına alamet eder.

Rüyada eşinin yeşil ceket giydiğini görmek rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin yeşil ceket giydiğini görmek sorunların çözüme kavuşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı ceket giydiğini görmek anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının ceket giydiğini görmek sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine, uygulayacağına işaret etmektedir.

Rüyada oğlunun ceket giydiğini görmek huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, kazançlı işlere gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına işarettir.

Rüyada siyah deri ceket giydiğini görmek başarılı çalışmalara imza atacağına, hak yemeyeceğine, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına işaret etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.