Rüyada birinin mavi ceket giydiğini görmek

Rüyada birinin mavi ceket giydiğini görmek kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, rüya sahibinin helal kazançlar elde edeceğine, herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, bu sayede rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, yeni bir haneye sahip olacağına, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, dertlerine çare bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin mavi ceket giydiğini gördüyseniz:

  • Bir an önce kendiniiz affettirmenin yolunu bulun.

Rüyada birinin mavi ceket giydiğini görmek büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada mavi ceket pantolon giydiğini görmek hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine delalettir.

Rüyada mavi kot ceket giydiğini görmek yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, güzel fırsatların ele geçirileceğine işarettir.

Rüyada birinin siyah deri ceket giydiğini görmek eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin mavi ceket giydiğini görmek bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, düzeninin yıkılmayacağına, başının ağrıyacağına tabir olunur.

Rüyada birinin mavi giydiğini görmek sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, tövbelerinin karşılık bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada başka birinin mavi giydiğini görmek olaylara daha pozitif yaklaşıp, işlerini sabırla yoluna koyacağına, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapan yalanlarını ortaya çıkaracağına delalettir.

Rüyada birinin mavi tişört giydiğini görmek maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, uzun zamandan beri hazırlıklarını yaptığı bir işe girdikten sonra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.