Rüyada mavi renkli saat görmek

Rüyada mavi renkli saat görmek maddi zararını karşılayacağına, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, borçlanacağına, onları kendi gözünden bile sakınacağına, çok kolay bir hayatı olacağına, tüm isteklerine kavuşacağına, yaşamının da istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına tabir olunur.

Rüyada mavi renkli saat gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişileri iyi tanımanız gerekiyor.

Rüyada mavi renkli saat görmek kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada renkli saat görmek rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına delalet eder.

Rüyada mavi saat almak etrafındaki insanlara allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine işarettir.

Rüyada koluna mavi saat takmak problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine tabir olunur.

Rüyada mavi kordonlu saat görmek büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına delalet eder.

Rüyada mavi saat görmek kendisini çok daha iyi hissedeceğine ve büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerin düze çıkarılacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada mavi renkli su içmek toplumda itibar ve takdir toplanacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, ancak çok büyük bir zarar görmesine, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi renkli gömlek görmek atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments