Rüyada mavi kordonlu saat görmek

Rüyada mavi kordonlu saat görmek mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına, işlerinin açılacağına ve bu sayede hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına, karamsar ve umutsuz olacağına, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, yolunda giden hayatın bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi kordonlu saat gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiler yeterince dikkat ettiğinizin farkında olmadan hareket edebilirler.

Rüyada mavi kordonlu saat görmek maddi zarara gireceğine, parasız ve işsiz kalacağına, maddi sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına inanılır.

Rüyada beyaz kordonlu saat takmak sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, işlerin bozulacağına, beklediği haberin gelmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil kordonlu saat görmek variyetini çoğaltacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, çekemeyenlerin de çoğalacağına delalettir.

Rüyada kırmızı kordonlu saat görmek şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz kordonlu saat görmek rüya sahibinin kazancının artacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine inanılır.

Rüyada siyah kordonlu saat görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, darlık içine düşeceğine işarettir.

Rüyada mavi saat almak başarılarının daim olacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine inanılır.

Rüyada koluna mavi saat takmak iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.