Rüyada kendi koltuk altını görmek

Rüyada kendi koltuk altını görmek kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına ve hasret gidereceğine, rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine, olmayı hedeflediği makama da oturacağına, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, zorluğa düşeceğine, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına delalet eder.

Rüyada kendi koltuk altını gördüyseniz:

  • Son dakika değişiklikleri sizin yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Rüyada kendi koltuk altını görmek eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, bir anda atılıma geçeceğine, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine yorulur.

Rüyada kendi koltuk altını kıllı görmek ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına tabir olunur.

Rüyada koltuk altını kesmek maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada koltuk altını köpek ısırması dertlerine derman bulacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine yorulur.

Rüyada koltuk altını temiz görmek gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada koltuk altını tıraş etmek maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına delalet eder.

Rüyada koltuk altını çok kıllı görmek zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bu yüzden bazı sorunlarla muhatap olacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının koltuk altını görmek canını sıkılacağına, rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine ve hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments