Rüyada koltuk altını çok kıllı görmek

Rüyada koltuk altını çok kıllı görmek iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, haksızlıklara uğramadan, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine inanılır.

Rüyada koltuk altını çok kıllı gördüyseniz:

  • Farklı yaşam tarzları, yeni eğitimler ya da seyahatler her anlamda faydalı olabilir.

Rüyada koltuk altını çok kıllı görmek işlerini hafifleteceğine, toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, çalışmalarının takdir edileceğine yorulur.

Rüyada birinin koltuk altını kıllı görmek kazancın her geçen gün daha da artacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine delalettir.

Rüyada koltuk altını kıllı teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına işarettir.

Rüyada kendi koltuk altını kıllı görmek çok mutlu olacağı günler geçireceğine, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına alamet eder.

Rüyada koltuk altını kıllı görmek zor günler geçirenlerin, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, dünya malına doymak bilmeyeceğine inanılır.

Rüyada ayağının altını kıllı görmek uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada koltuk altı kıllı görmek diyanet atılan adımların ferahlığa çıkacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada koltuk altını kesmek hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments