Rüyada desenli yüzük görmek

Rüyada desenli yüzük görmek emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, kinin ve nefretin son bulacağına, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına, bolluk ve bereketin artacağına, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize  rivayet eder.

Rüyada desenli yüzük gördüyseniz:

  • Karşılıklı faydalı tavsiyeler söz konusu olabilir.

Rüyada desenli yüzük görmek hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine delalettir.

Rüyada desenli yüzük takmak yakında güzel haberler alarak sevineceğine, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine işarettir.

Rüyada gül desenli yüzük takmak eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, başarıları ile tanınacağına delalet etmektedir.

Rüyada çiçek desenli yüzük görmek başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah desenli yüzük görmek oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine inanılır.

Rüyada desenli taş toplamak mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine işarettir.

Rüyada desenli etek her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine delalettir.

Rüyada desenli kına hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına, karşılıksız bırakmayacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments