Rüyada desenli etek

Rüyada desenli etek allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, çok büyük mutluluklar duyacağına, insanlardan uzaklaşacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, üzüleceğine, iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, kalp kırıklığı olacağına alamet eder.

Rüyada desenli etek gördüyseniz:

  • İş yaşamınız, aşk hayatınız ya da evinizle ilgili konu ya da şartlar hakkında bazı pazarlıklar veya uzlaşılması gereken noktalar söz konusu olabilir.

Rüyada desenli taş toplamak güzel ve olumlu haberler alacağına, ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada desenli kına mutlu ve hafif hissedeceğine, emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına delalettir.

Rüyada desenli etek üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine yorulmaktadır.

Rüyada desenli örümcek görmek gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, imkânlarının çoğalacağına, ticaret sektörüne atılacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine delalettir.

Rüyada desenli tül perde görmek kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına ve inzivaya çekileceğine, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına işaret etmektedir.

Rüyada desenli şalvar görmek yarattığı üzücü durumun ortadan kalkacağına, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, hedeflere ulaşılacağına işarettir.

Rüyada desenli ayakkabı görmek aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına, ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, bu sorunların gittikçe büyüyeceğine inanılır.

Rüyada gül desenli perde görmek işlerinin daha kötüye gideceğine, çok başarılı olup, kazancının artacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments