Rüyada çocuğunun saçını kısa görmek

Rüyada çocuğunun saçını kısa görmek iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, herkesi şaşırtacak bir karar verileceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, doğru kararların alınacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına inanılır.

Rüyada çocuğunun saçını kısa gördüyseniz:

  • Sağlığınızın yolunda gitmesi için herşeyden önce moralinizi yüksek tutun.

Rüyada çocuğunun saçını kısa görmek kusursuz bir yaşama kavuşacağına, gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunun saçını kısa görmek elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, hikmetli ve asil insanlardan olacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğunun saçını kısa görmek başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına, aydınlık bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada saçını çok kısa kestirmek her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına, büyük bir ferahlama yaşayacağına işaret eder.

Rüyada birinin saçını kısa kestirmesi geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçını kısa ve kıvırcık görmek yapılan işin bol kazanç getireceğine, yeni bir işe girileceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada kendi saçını kısa kestirmek tartışmaların sona ereceğine, ancak daha sonra sorunların aşılacağına delalet eder.

Rüyada yeğeninin saçını kısa görmek eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma

Rüyamda yeğenimin saçının kısacık kesildiğini gördüm yeğenim daha küçük 3 buçuk yaşında bende saçlarına dokunuyordum anlamı nedir acaba