Rüyada kendi çocuğunun saçını kısa görmek

Rüyada kendi çocuğunun saçını kısa görmek kabuslarla dolu geceler geçireceğine, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, parasız ve ekmeksiz yaşamak zorunda kalacağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, toplum içindeki değerinin artacağına, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, inancını hiçe sayarak günaha meyledeceğine delalet eder.

Rüyada kendi çocuğunun saçını kısa gördüyseniz:

  • Hayatınızı yenileştirmeniz gereklidir.

Rüyada kendi çocuğunun saçını kısa görmek dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, yüz güldürecek, sevince ve heyecana vesile olacak haberler almaya, günahların af olacağına işaret eder.

Rüyada çocuğunun saçını kısa görmek sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine ve allah katında bir günahkâr sayılacağına alamet eder.

Rüyada kendi saçını kısa kestirmek mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kötü sözler duylacağına alamet eder.

Rüyada kendi saçını kısa görmek yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine tabir olunur.

Rüyada erkek çocuğunun saçını kısa görmek makam ve kariyer sahibi olunacağına, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi saçını kısa kesmek işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine, tüm beklentilerini yerine getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi saçını kısa kestiğini görmek aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına alamet eder.

Rüyada kendi çocuğunun saçını kesmek eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, işlerinin karışacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.