Rüyada bir okula girmek

Rüyada bir okula girmek bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, kötü kişilerden uzak durulacağına, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, onu yalnız bırakmayacağına, işinden geri kalacağına, geçim derdini bırakıp, canının derdine düşeceğine, hastalıklarını yeneceğine, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, büyük sorunların yaşanacağına, sıkıntılarının daha da artacağına, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, aksi şekilde daha da kamçılayacağına işarettir.

Rüyada bir okula girmek gördüyseniz:

  • Hangi konu olursa olsun insanlarla görüşüp veya pazarlık ettiğiniz durumlarda istekliliğinizi belli etmemeniz, kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor.

Rüyada okula gitmeyen birinin okula gitmesi oğlu evli ise boşanacağına, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına işaret eder.

Rüyada okula kayıt çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada okula geç kalmak rakiplerine karşı güç elde edeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına yorulur.

Rüyada okula girmek işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, zorlukların artacağına yorulur.

Rüyada okula sığınmak çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına işaret etmektedir.

Rüyada iyi bir okula gitmek eline geçen fırsatları boş yere bir şekilde harcadığına ve çok üzüleceğine, mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine delalettir.

Rüyada bir okula girmek iş konusunda sürekli yardım edeceğine, verilen desteklere rağmen bir türlü toparlanılamayacağına işaret eder.

Rüyada e okula girmek ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments