Rüyada iyi bir okula gitmek

Rüyada iyi bir okula gitmek yüksek mevkilerde işlere gireceğine, trend olan bir markanın başına geçileceğine, kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, rüya sahibinin yakın bir zamanda çok büyük ve ağır bir hastalığa yakalanabileceğine, başarılarının çoğalacağına, aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına alamet eder.

Rüyada iyi bir okula gitmek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler bazı konularda sizi takip etmek istemeyebilirler veya fikirlerinize katılmayabilirler.

Rüyada okula gitmeyen birinin okula gitmesi deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine inanılır.

Rüyada bir okula girmek çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada okula hazırlanmak aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, manevi huzurdan da nasipleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada okula kayıt aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, zor zamanlar geçirileceğine, evlat sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada iyi bir okula gitmek kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada okula geç kalmak başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına inanılır.

Rüyada okula girmek maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine inanılır.

Rüyada okula sığınmak statü atlayacağına, şükredeceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments