Rüyada okula kayıt

Rüyada okula kayıt hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, şansının yaver gideceğine, kötü kişilerden uzak durulacağına, sorunların gittikçe artacağına, kişinin rüya gibi bir hayat yaşayacağına, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, rahat yüzü göreceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine, hayal kırıklığı yaşamayacağına rivayet eder.

Rüyada okula kayıt gördüyseniz:

  • Amaçlarınıza ulaşmanıza yardım edebilecek kişilerle iletişime geçmenin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada okula gitmeyen birinin okula gitmesi çektiği zorlukların biteceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına rivayet eder.

Rüyada iyi bir okula gitmek bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada okula hazırlanmak o kişiyle güzel günler geçireceğine, çok zor dönemlerin geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada e okula girmek faydalı şeyler yapacağına, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada okula kayıt aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada okula geç kalmak ev sahibi olacağına, âlim kimselerden feyz alacağına delalettir.

Rüyada okula sığınmak canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine, kudreti ve cesareti bulacağına delalet eder.

Rüyada okula girmek girilen işlerde şansın yüksek olacağına, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments