Rüyada arkadaşının yeşil ayakkabı giydiğini görmek

Rüyada arkadaşının yeşil ayakkabı giydiğini görmek hayırlı adımlar atılacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, çok büyük kısmetlere sahip olacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına, bol kazanç elde edileceğine, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşının yeşil ayakkabı giydiğini gördüyseniz:

  • Harekete geçmekten çekinmeyin, sorularınız varsa sonra dile getirirsiniz.

Rüyada arkadaşının yeşil ayakkabı giydiğini görmek sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşının mor ayakkabı giydiğini görmek fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine, gururlandıracak işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir arkadaşının siyah ayakkabı giydiğini görmek karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, kafasının ve içinin rahatlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının yeşil ayakkabı giydiğini görmek isteklerin yerine geleceğine, sorunların çözüme kavuşturulacağına, dostlarıyla bir araya geleceğine delalettir.

Rüyada arkadaşının yeşil gömlek giydiğini görmek doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına işarettir.

Rüyada bir arkadaşının yeni ayakkabı giydiğini görmek hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, bu sayede bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının yeni ayakkabı giydiğini görmek ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına yorulur.

Rüyada yeşil ayakkabı giydiğini görmek yaşamına yeni bir yön vereceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, aksiliklerin yaşanacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments