Rüyada arkadaşının yeşil gömlek giydiğini görmek

Rüyada arkadaşının yeşil gömlek giydiğini görmek çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, kötü durumlara düşeceğine, ruhlarına mevlit okutacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, iş hayatında saygı göreceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, bunun da geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşının yeşil gömlek giydiğini gördüyseniz:

  • Sizden tamamen farklı fikirlere sahip kişilere tahammül etmeniz gerekebilir.

Rüyada arkadaşının yeşil gömlek giydiğini görmek elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, çok daha büyük adımların atılacağına ve büyük kazançların elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada erkek arkadaşının beyaz gömlek giydiğini görmek şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, üzüleceğine, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına işarettir.

Rüyada başkasının yeşil gömlek giydiğini görmek sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına rivayet eder.

Rüyada su yeşil gömlek giydiğini görmek yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birinin yeşil gömlek giydiğini görmek onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada arkadaşının yeşil ayakkabı giydiğini görmek kazançlı bir adım atılacağına, büyüleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının mavi gömlek giydiğini görmek kazancının düşeceğine, ailesinde gerginlikler yaşanacağına, hem rahat bir hayata kavuşacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşının kırmızı gömlek giydiğini görmek endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine ve rahat bir nefes alınacağına, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments