Rüyada gömlek giydiğini görmek

Rüyada gömlek giydiğini görmek iftiraya uğrayacağına, artık daha dikkatli davranacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, onların mutluluğu için kendisini adayacağına, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, bu performans sayesinde de iş konusunda teklif alınacağına, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, varolan borçların yakında ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada gömlek giydiğini gördüyseniz:

  • Fırsat bulabilirseniz yarışmalara katılmayı denemelisiniz.

Rüyada gömlek giydiğini görmek başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına işarettir.

Rüyada lacivert gömlek giydiğini görmek yeni gayrimenkuller alınacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada birinin mor gömlek giydiğini görmek bahtının güzelleşeceğine, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine işaret eder.

Rüyada yeni gömlek giydiğini görmek rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, canının derdine düşeceğine, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına delalettir.

Rüyada pembe gömlek giydiğini görmek büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine işarettir.

Rüyada beyaz gömlek giydiğini görmek ne demek alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının yeşil gömlek giydiğini görmek onlar tarafından çok sevileceğine, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının pembe gömlek giydiğini görmek kariyerinin yükseleceğine ve kişinin emrinde pek çok kişinin olacağına, cesaret ve inançla hareket edeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments