Rüyada yeşil parlak kumaş görmek

Rüyada yeşil parlak kumaş görmek ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, tabiri caizse can bulacağına, şansının döneceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına, sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada yeşil parlak kumaş gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişileri bazı şeyleri farklı yapması konusunda ikna etme çabanız karşılıksız kalabilir.

Rüyada yeşil parlak kumaş görmek iş değişikliğine gidileceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, kişinin kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine inanılır.

Rüyada renkli parlak kumaş görmek kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, bu sayede rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı parlak kumaş görmek herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, yeni insanlarla tanışacağına yorulmaktadır.

Rüyada parlak kumaş satın almak zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, daha sonra düzelip tekrar ayağa kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada parlak kumaş kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada parlak kumaş almak kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına, çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada siyah parlak kumaş görmek iyi şartlara kavuşacağına, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına işarettir.

Rüyada beyaz parlak kumaş görmek aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments