Rüyada yeşil muhabbet kuşunu görmek

Rüyada yeşil muhabbet kuşunu görmek her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine, işlerin bozulacağına, sıkıntıdan sonra ferahlamaya tabir olunur.

Rüyada yeşil muhabbet kuşunu gördüyseniz:

  • Mücadele ya da tartışma ortamlarında sizden beklenen güç figürü olma rolünü bir kenara bırakmalısınız.

Rüyada yeşil muhabbet kuşunu görmek gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve bu sayede büyük bir zenginliğe kavuşulacağına yorulur.

Rüyada muhabbet kuşunu tutmak rahat bir hayata adım atılacağına,dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada muhabbet kuşunu görmek kendisi ile gururlanacağına, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine delalettir.

Rüyada muhabbet kuşunu öldürmek daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada muhabbet kuşunu yıkamak sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına tabir olunur.

Rüyada muhabbet kuşunu kafese koymak yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına ve bu dönem içerisinde sık sık kavga edeceğine, başka başka yerlere seyahat edeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına inanılır.

Rüyada muhabbet kuşunu konuşurken görmek sorunların çabucak halledileceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine rivayet eder.

Rüyada muhabbet kuşunu özgür bırakmak hayattan alınan zevkin daha da artacağına, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments