Rüyada muhabbet kuşunu yıkamak

Rüyada muhabbet kuşunu yıkamak kırılan kalbin onarılacağına, yeteneklerini geliştirmeye, kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada muhabbet kuşunu yıkamak gördüyseniz:

  • Her ne kadar attığınız adımlardan, yaptığınız işlerden veya bazı fikirlerinizin işleyişinden emin olsanızda, eleştirel, otoriter veya esnek olmayan v.b kısımları başka birşeye dönüştürmeniz gerekebilir.

Rüyada muhabbet kuşunu görmek yakın bir zaman içinde rüya sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, işlerin ters gideceğine delalet eder.

Rüyada muhabbet kuşunu yıkamak hafifleyeceğine, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada muhabbet kuşunu tutmak işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine işarettir.

Rüyada muhabbet kuşunu öldürmek boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, adım adım başarıya ulaşılacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada muhabbet kuşunu özgür bırakmak yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına alamet eder.

Rüyada muhabbet kuşunu kafesten kaçırmak sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, kişinin kötü günler geçireceğine, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada muhabbet kuşunu kafese koymak ferah bir döneme girileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil muhabbet kuşunu görmek eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments