Rüyada üç tane elma görmek

Rüyada üç tane elma görmek uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının allah’ın izni ile yapılacağına, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, güzel günler yaşanacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada üç tane elma gördüyseniz:

  • Başkaları üzerine baskı kurmamalı veya kendinizin istemediğiniz bir yöne yönlendirilmenize izin vermemelisiniz.

Rüyada üç tane elma görmek deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada iki tane elma yemek dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına delalet eder.

Rüyada bir tane elma görmek bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, girilen bütün işlerde zarar edileceğine delalettir.

Rüyada bir tane yeşil elma görmek istenmediğiniz bir yere gitmeye, para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada beş tane elma görmek kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, hatalarını fark edeceğine alamet eder.

Rüyada iki tane kırmızı elma görmek azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, yaşlılığında da rahat edeceğine işarettir.

Rüyada iki tane elma almak çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, parasını dikkatli harcayacağına tabir olunur.

Rüyada iki tane yeşil elma görmek merdiven atlayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, hayıflanacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.