Rüyada toprak kayması görmek

Rüyada toprak kayması görmek yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, kapanan bütün kapıların açılacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına da işaret eden rüya, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada toprak kayması gördüyseniz:

  • Aslen çok olası görünmese bile, yapılması gereken değişikliklere zaman ayırmanız faydalı olacağa benziyor.

Rüyada depremde toprak kayması dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, insanlara yol göstereceğine ve sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada toprak kayması kurtulmak yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, daha isabetli kararlar alacağına işaret eder.

Rüyada deprem ve toprak kayması pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine, iyi geçineceğine, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına delalet eder.

Rüyada toprak kayması ve deprem rakiplerini mağlup edeceğine, ettiği bütün duaların kabul olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evde toprak kayması sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına ve huzurlu bir hayat süreceğine, yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına tabir olunur.

Rüyada toprak kayması görmek hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına inanılır.

Rüyada namaz kılarken toprak kayması aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, meslek hayatının da başarılarla geçeceğine delalettir.

Rüyada ayağının altında toprak kayması keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine ve rahatsızlık yaşanacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.