Rüyada tanıdık genç kadınla konuşmak

Rüyada tanıdık genç kadınla konuşmak iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına, şansının da yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, sahip olduğu nimetin artacağına, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına alamet eder.

Rüyada tanıdık genç kadınla konuşmak gördüyseniz:

  • Yeni bir takım ortaklıklara girebilir değişik iş alanlarına kaymak üzere girişimlerde bulunabilirsiniz.

Rüyada tanıdık genç kadınla konuşmak kısmetinizin açılacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına alamet eder.

Rüyada genç bir kadınla konuşmak büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına yorulur.

Rüyada genç kadınla tanışmak düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına yorulur.

Rüyada genç bir kadınla yatmak eline geçen bazı fırsatların verilecek hatalı kararlardan ötürü yarardan çok zarara sebep olacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri bu sayede ortadan kaldıracağına inanılır.

Rüyada tanıdık genç erkek görmek kısa süre sonra çökmesine ve belki de bedeninin dayanamayarak iflas etmesine neden olacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık bir genç erkek görmek kişinin içinde bulunduğu durumun ve yaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını da sarsacağına, elde bulunan paranın tükeneceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdık genç bayan görmek kazancı arttıracağına, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine rivayet eder.

Rüyada genç kadınla yatmak belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına, kendisini ve başarılarını kıskanan insanlarla tartışma yaşayacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.