Rüyada tabut görmek cenaze görmek

Rüyada tabut görmek cenaze görmek üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, uzun yıllar boyunca konuşulacağına, yaptığı bir hatadan dolayı özür dilemek zorunda kalacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, yakın çevresinin iyi gününden de, kötü gününden de geri duracağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tabut görmek cenaze gördüyseniz:

  • Rekabet içeren ortamlara girebilirsiniz.

Rüyada cenaze tabut görmek mülk edinme planlarının ertelenmesine, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine tabir olunur.

Rüyada tabut cenaze görmek başarılı bir kişi olacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada tabut içinde cenaze prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Rüyada tabut görmek cenaze görmek hem dua alacağına, onların gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tabut içinde cenaze görmek zor ve sorunlu bir döneme gireceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına yorulur.

Rüyada cenaze tabut taşımak kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine delalettir.

Rüyada tabut ve cenaze görmek alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına, zorlukların yaşanacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tabut içinde cenaze taşımak kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.