Rüyada sevgilin için kavga etmek

Rüyada sevgilin için kavga etmek bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, girilen bir işten ötürü uykusuz zamanlar geçirileceğine, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına, kısmetinizin açılacağına, aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de allah tarafından kendisine nasip edileceğine, işlerinde önemli adımlar atacağına, allah’tan istediği her şeye kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilin için kavga etmek gördüyseniz:

  • Kazananı belli olmayan tartışmalara girmemeye çalışın.

Rüyada sevgilin için kavga etmek varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine, güzelleşeceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilin için ağlamak kudret ve hidayet sahibi olacağına, problemlerle baş etmekte zorlanacağına işaret eder.

Rüyada sevgilin olmayan birini sevgilin olarak görmek belalı kimselerle karşılaşacağına, sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilin için ağlamak daha çok kazanç elde edeceğine, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına delalet eder.

Rüyada din için kavga etmek rahat bir işe girileceğine, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşi için kavga etmek üzüntünden sağlığından olacağına, büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına yorulur.

Rüyada su için kavga etmek üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına, bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine inanılır.

Rüyada sevdiği için kavga etmek işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments