Rüyada sarıklı birini görmek

Rüyada sarıklı birini görmek dayanışmanın ve düzenin artacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, işlerini tek başına yöneteceğine ve uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarıklı birini gördüyseniz:

  • Bazı beklentileriniz gerçekleşebilir ya da eskiden gelen şeyler tekrar yüzünü gösterebilir.

Rüyada sarıklı birini görmek çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, uzun bir süre boyunca zorluk çekileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sarıklı cübbeli birini görmek dualarının gerçekleşeceğine, ele güne muhtaç olacağına delalet eder.

Rüyada beyaz sarıklı birini görmek sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil sarıklı birini görmek hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada birini sarıklı görmek zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına, destek için ailesiyle de konuşacağına işaret eder.

Rüyada cübbeli sarıklı birini görmek kara kara düşüneceğine, şükrederek yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah sarıklı birini görmek makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil cübbeli sarıklı birini görmek hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, geçici olarak rahatsızlanacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.