Rüyada yeşil sarıklı birini görmek

Rüyada yeşil sarıklı birini görmek bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil sarıklı birini gördüyseniz:

  • Bir toplantı ya da kutlama aşk hayatınızı olumlu etkileyebilir.

Rüyada yeşil sarıklı birini görmek yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil cübbeli sarıklı birini görmek bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine, işlerinin daha da iyi olacağına delalettir.

Rüyada yeşil sarıklı görmek kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine ve bu sayede hayır duaları alınacağına alamet eder.

Rüyada sarıklı birini görmek çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sarıklı cübbeli birini görmek sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, işinin yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz sarıklı birini görmek iş ve kazanç kaybına uğrayacağına, kendisini tanımasında, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil sarıklı işlerinin hep yolunda gideceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, elinin darlığa düşeceğine işaret eder.

Rüyada yeşil sarıklı hoca görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

One thought on “Rüyada yeşil sarıklı birini görmek

  1. Hocam rüyamda sınıfda arka sırada oturuyorum boyu uzun siyah saçlı gulmuyordu yeşil cübbeli uzun biri geliyor sağ kulağıma 10 yıl diyor ve bu bulunduğumuz yer ahiret sınav yeri gibi

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.