Rüyada roket yemek

Rüyada roket yemek yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, çevrenizden takdir görmeye, hasta ise daha kötüye gideceğine, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, uzun yaşayacağına, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına ve yaşanabilecek büyük sorunları ortaya çıkmadan yokedeceğine, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada roket yemek gördüyseniz:

  • Olayların yatışmasını beklemekte fayda var.

Rüyada roket yemek hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına da işaret eden rüya, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, geleceğin güzelliklerle dolacağına delalet etmektedir.

Rüyada roket görmek moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, dişi zorla çekiliyorsa mallarının haciz edileceğine yorulur.

Rüyada roket patlaması önemli bir lider haline geleceğine, sorunların gittikçe içinde çıkılmaz bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üzerine roket düşmesi ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine, eğlenceli şekilde yaşayacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada roket attığını görmek bedeninin şifa bulacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine delalettir.

Rüyada patlamayan roket görmek çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, işlerin çığırından çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada roket sesi duymak yeni bir ortama gireceğine, geçim sıkıntısı yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada uzaya roket fırlatıldığını görmek bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.