Rüyada roket görmek

Rüyada roket görmek eğer maddi bir durumsa elinde olan ne kadar para varsa bu kişi için harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, tüm hayatının durma noktasına geleceğine, çok kötü günler geçireceğine, yaşamının tadını çıkaracağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına işarettir.

Rüyada roket gördüyseniz:

  • Uzun süredir kafanızda olan konunun cevabını bulabileceksiniz.

Rüyada roket patlaması ailevi meselelerde tarafsız davranacağına, boş kuruntularla uğraşacağına, stresli bir ortama gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada roket görmek hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, can sıkıcı haberler işiteceğinize işaret etmektedir.

Rüyada roket yemek problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve rahata erileceğine işarettir.

Rüyada üzerine roket düşmesi yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına yorulur.

Rüyada roket sesi duymak çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine, helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına alamet eder.

Rüyada patlamayan roket görmek gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine alamet eder.

Rüyada roket attığını görmek yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, yenisinin başlayacağına delalettir.

Rüyada uzaya roket fırlatıldığını görmek artık insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.