Rüyada pıtırak temizlemek

Rüyada pıtırak temizlemek umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, rızkının genişleyeceğine, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine delalettir.

Rüyada pıtırak temizlemek gördüyseniz:

  • Belli bir anlaşmayı ya da üzerinde uzlaşılması gereken bir konuyu kontrol etmeye çalışmamalısınız.

Rüyada pıtırak temizlemek gerek görürse insanların içine fitne sokacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada üzerine pıtırak yapışması sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına yorulmaktadır.

Rüyada pıtırak görmek evleneceğinize, büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sezer CANGÖZ

Saclarimdan pıtırak toplayip atiyorum.