Rüyada ölmüş babaya sofra hazırlamak

Rüyada ölmüş babaya sofra hazırlamak kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, zor durumda olanın da halinin gittikçe kötüleşeceğine, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, sağlığın da bozulacağına, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine, beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine yorulur.

Rüyada ölmüş babaya sofra hazırlamak gördüyseniz:

 • Yer ya da ortam değişikliği daha ilginç olayların önünü açabilir.

Rüyada ölmüş babaya sofra hazırlamak uzun yıllar boyunca konuşulacağına, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada babaya sofra kurmak kazancın artacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş annem sofra hazırlaması tükettiği nefes ve para ile kalacağına bu nedenle de hayal kırıklığı yaşayıp, üzüleceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş babaya et yedirmek hem dua alacağına, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş babaya bir şey vermek kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, kazancın artacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş babaya altın vermek bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, rahatın kaçacağına, kişinin adeta gençleşeceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş babaya zeytin vermek kazanç elde edeceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada ölmüş babaya hediye almak tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

4 yorum “Rüyada ölmüş babaya sofra hazırlamak

 1. Esim ruyasinda babasini goruyo ac oldugunu soyluyo esime esim ona guzel bi sofra hazirliyo babasi yemeye baslayinca etraftan boyle korkunc sekilde seyler cikip saldiriyolar yemek yememesi icin esimde canla badla onlarin arasina giriyo engel oluyo onlara babasinin karnini doyurmasi icin babasi olmus bu arada yasamiyo esim bunun etkisini gunlerce ustunden atamadi anlami ne acaba

  • Mürşid der ki,
   Bu rüya hayallere, kararlara ve hayata delalet eder. Rüya tabirine göre hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine; işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına; aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine işarettir.

  • Mürşid der ki,
   Bu rüya bilgiye, aydınlığa ve çabaya delalet eder. Rüya alimlerine göre bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine; aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine; yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.