Rüyada oda kapısını kırık görmek

Rüyada oda kapısını kırık görmek geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına, sorumlu tutacağına, herhangi bir yardım almasan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, hayatının karışacağına, kişinin can derdine düşeceğine, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına işarettir.

Rüyada oda kapısını kırık gördüyseniz:

  • Para sorununuz yoksa elinize biraz para geçebilir.

Rüyada oda kapısını kırık görmek çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, sevdiği kişilere kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada evin dış kapısını kırık görmek sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına inanılır.

Rüyada evinin kapısını kırık görmek kişinin kötü günler geçireceğine, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yüzünün güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ev kapısını kırık görmek işle ilgili olarak bir seyahate çıkmaya, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına inanılır.

Rüyada tuvalet kapısını kırık görmek iyiliğe ve güzelliğe, sağlığın bozulma noktasına geleceğine işarettir.

Rüyada ev kapısını kapatmak maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine ve iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, el açmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada araba kapısını kırmak çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, musibetlerin yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının kapısını silmek umduklarını bulamayacağına, bunalıma düşeceğine, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments