Rüyada muhabbet kuşunu kafesten kaçırmak

Rüyada muhabbet kuşunu kafesten kaçırmak işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, hayırlı adımlar atılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, çok büyük başarılara imza atacağına, bu sayede kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına, eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada muhabbet kuşunu kafesten kaçırmak gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın bilerek yada bilmeyerek, bir işinizi engellemesi mümkündür.

Rüyada muhabbet kuşunu kafesten kaçırmak anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına delalet eder.

Rüyada muhabbet kuşunu kafesten çıkarmak yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, yanlış adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada muhabbet kuşunun kafesten kaçması aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada muhabbet kuşunu tutmak çok pişmanlık duyacağına, sorunlarından bu sayede zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada muhabbet kuşunu öldürmek sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına yorulmaktadır.

Rüyada muhabbet kuşunu yıkamak hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, masa başı bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada muhabbet kuşunu görmek kısa süre sonra çökmesine ve belki de bedeninin dayanamayarak iflas etmesine neden olacağına, işlerin başına geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada muhabbet kuşunu dışarı salma mutlu günlerin yaşanacağına, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments