Rüyada masa örtüsü bakmak

Rüyada masa örtüsü bakmak alafranga tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi, mal kaybına uğrayacağına, moralinin, keyfinin kaçacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, kazancının tükenmeyeceğine, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada masa örtüsü bakmak gördüyseniz:

  • Çözüm bulma yeteneğiniz size duyulan ihtiyacı arttırabilir.

Rüyada masa ve masa örtüsü görmek aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada masa örtüsü yaymak çok günah işleyeceğine, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine yorulur.

Rüyada mor masa örtüsü görmek aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, endişelerin sona ereceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına delalettir.

Rüyada masa örtüsü katlamak alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, kazançlı işlere girileceğine, böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına alamet eder.

Rüyada masa örtüsü bakmak stresini ve yorgunluğunu atacağına, mutluluğunun artacağına delalettir.

Rüyada masa örtüsü ütülemek aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, ev içinde yaşayacağı bazı sorunlar nedeni ile zor günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada mor renkli masa örtüsü görmek ahiret inancını boşlayarak, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine delalet eder.

Rüyada beyaz masa örtüsü vermek bir sebeple ortaklığın bozulacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments